STP45N10FI SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 100V - 0.027Ohm - 45A - TO-220/TO-220FI POWER MOS TRANSISTOR 20040407
STP45N10 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 100V - 0.027Ohm - 45A - TO-220/TO-220FI POWER MOS TRANSISTOR 20040407
STP45N10   TRANSISTOR TO 220 MOSFET N KANAL 20040407
STP45N10 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP45N10FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 24A I(D) | SOT-186 20031026
STP45N10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-220AB 20031026
STP45N10FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 24A I(D) | SOT-186 20031022
STP45N10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-220AB 20031022
STP45N10 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF1310N 20120119
STP40N10   [替换型号]Replacement:ST STP45N10 20120101
RFP40N10   [替换型号]Replacement:ST STP45N10 20120101
RFP10N12   [替换型号]Replacement:ST STP45N10 20120101
IRF523   [替换型号]Replacement:ST STP45N10 20120101
全选
Total found 13 in 217540143