STP33N10FI SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL ENHANCEMENT MODE POWER MOS TRANSISTOR 20040407
STP33N10 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL ENHANCEMENT MODE POWER MOS TRANSISTOR 20040407
STP33N10   TRANSISTOR TO 220 MOSFET N KANAL 20040407
STP33N10FI ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP33N10 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP33N10FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 18A I(D) | TO-220VAR 20031026
STP33N10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 33A I(D) | TO-220 20031026
STP33N10FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 18A I(D) | TO-220VAR 20031022
STP33N10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 33A I(D) | TO-220 20031022
STP33N10FI ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2466 20120119
STP33N10 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF540N 20120119
STP33N10FI ST TO-220IS   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2466 20120101
STP33N10 ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2466 20120101
MTP33N10E   [替换型号]Replacement:ST STP33N10 20120101
IRF540N   [替换型号]Replacement:ST STP33N10 20120101
IRF510   [替换型号]Replacement:ST STP33N10 20120101
BUZ22   [替换型号]Replacement:ST STP33N10 20120101
BUK456-100B   [替换型号]Replacement:ST STP33N10 20120101
BUK456-100A   [替换型号]Replacement:ST STP33N10 20120101
全选
Total found 19 in 217540143