SPW11N60C2 Infineon(siemens)   CoolMOS Power MOSFET. 600V. TO-247. RDSon=0.38Ohm. 11.0A 20030310
SPW11N60C2 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW18NK60Z 20120118
全选
Total found 2 in 217540143