RFP10N12L Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 120V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP10N12 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 120V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP10N12L Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 120V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP10N12 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 120V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP10N12L Intersil   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRL3215 20120118
RFP10N12L Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2314 20120118
RFP10N12 Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2314 20120118
RFP10N12L Harris TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2314 20120101
RFP10N12 Harris TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2314 20120101
RFP10N12   [替换型号]Replacement:ST STP45N10 20120101
RFP10N12   [替换型号]Replacement:RFP10N12 IRF643 20120101
RFP10N12 Pacific Semiconductor   [替换型号]Replacement:IRF643 20001115
全选
Total found 12 in 217540143