RFG50N05L Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 50A I(D) | TO-247 20031026
RFG50N05 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 50A I(D) | TO-247 20031026
RFG50N05L Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 50A I(D) | TO-247 20031022
RFG50N05 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 50A I(D) | TO-247 20031022
RFG50N05L Intersil   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRLZ44N 20120118
RFG50N05L Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2551 20120118
RFG50N05L Fairchild   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRLZ44N 20120118
RFG50N05 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFP048N 20120118
RFG50N05 Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2445 20120118
RFG50N05L Harris TO-247   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2551 20120101
RFG50N05 Harris TO-247   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2445 20120101
全选
Total found 11 in 217540143