MTW33N10E Motorola Semiconductor Products Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 33A I(D) | TO-247AE 20031026
MTW33N10E Motorola Semiconductor Products Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 33A I(D) | TO-247AE 20031022
MTW33N10E Motorola   [替换型号]Functional Equivalent Toshiba 2SK2466 20120117
MTW33N10E Motorola TO-247   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2466 20120101
全选
Total found 4 in 217540143