MTP33N10E ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 33A I(D) | TO-220AB 20031026
MTP33N10E ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 33A I(D) | TO-220AB 20031022
MTP33N10E/D Onsemi   33 Amp TO-220AB. N-Channel. VDSS 100 20010820
MTP33N10E ONSemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRF540N 20120118
MTP33N10E Motorola   [替换型号]Functional Equivalent Toshiba 2SK2466 20120117
MTP33N10E Motorola TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2466 20120101
MTP33N10E   [替换型号]Replacement:ST STP33N10 20120101
全选
Total found 7 in 217540143