IXFK180N085 IXYS TO-264   POWER DEVICES DISCRETE MOSFETs N-Channel 20120109
IXFK180N085 IXYS TO-264   MOSFETs with Fast Intrinsic Diode 20050211
IXFK180N085 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 85V V(BR)DSS | 180A I(D) | TO-264AA 20031026
IXFK180N085 IXYS   [替换型号]Compatible Equivalent ST STY140NS10 20120117
全选
Total found 4 in 217540143