GT60M302 Toshiba America Electronic Components   TRANSISTOR | IGBT | N-CHAN | 900V V(BR)CES | 60A I(C) | TO-264AA 20031026
GT60M302 Toshiba   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRG4PF50WD 20120118
GT60M302 Toshiba TO-3P(LH)/TO-264   [替换型号]Replacement:IXYS IXSK35N120BD1 20120108
GT60M302 Toshiba TO-3P(LH)/TO-264   [替换型号]Replacement:IXYS IXGK35N120BD1 20120108
全选
Total found 4 in 217540143