BUK7635-100A NXP   N-channel TrenchMOS standard level FET 20110427
BUK7635-100A Philips   BUK7535-100A| BUK7635-100A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK7535-100A Philips   BUK7535-100A| BUK7635-100A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK7635-100A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 41A I(D) | TO-263AB 20031026
BUK7635-100A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 41A I(D) | TO-263AB 20031022
STB35NF10T4 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Philips BUK7635-100A 20120119
BUK7635-100A Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB35NF10T4 20120118
全选
Total found 7 in 217540143