APT1001RBVRG Micro Semi TO-247   Power MOS V?MOSFET 20080429
APT1001RBVR Micro Semi TO-247   Power MOS V?MOSFET 20080429
APT1001RBVR Advanced Power Technology   POWER MOS V 1000V 11A 1.000 Ohm 20040408
APT1001RBVR Advanced Power Technology   POWER MOS V 1000V 11A 1.000 Ohm 20040406
APT1001RBVR Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 1KV V(BR)DSS | 11A I(D) | TO-247AD 20031026
APT1001RBVR Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 1KV V(BR)DSS | 11A I(D) | TO-247AD 20031022
APT1001RBVR Advanced Power Technology TO-247   Volts:1000V RDS(ON)1Ohms ID(cont):11Amps|MOSFETs 20020906
APT1001RBVR APT TO-247 [B]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH15N100Q 20120108
APT1001RBVR APT TO-247 [B]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH14N100Q2 20120108
全选
Total found 9 in 217540143