APT1001R1BVFR Advanced Power Technology   POWER MOS V 1000V 11A 1.100 Ohm 20040408
APT1001R1BVFR Advanced Power Technology   POWER MOS V 1000V 11A 1.100 Ohm 20040406
APT1001R1BVFR Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 1KV V(BR)DSS | 11A I(D) | TO-247 20031026
APT1001R1BVFR Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 1KV V(BR)DSS | 11A I(D) | TO-247 20031022
APT1001R1BVFR Advanced Power Technology TO-247   Volts:1000V RDS(ON)1.1Ohms ID(cont):11Amps|FREDFETs (fast body diode) 20020906
APT1001R1BVFR APT TO-247 [B]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH14N100Q2 20120108
全选
Total found 6 in 217540143