16CTQ080 MicroSemi TO-220AB   Schottky Rectifier 20030320
16CTQ080S IR   80V 16A Schottky Common Cathode Diode in a D2-Pak package 20030311
16CTQ080-1 IR   80V 16A Schottky Common Cathode Diode in a TO-262 package 20030311
16CTQ080 IR   80V 16A Schottky Common Cathode Diode in a TO-220AB package 20030311
SB1680CT Pan Jit   [替换型号]Possible Analogue:Microsemi 16CTQ080 20120119
MBR2070CT ONSemi   [替换型号]Functional Equivalent:IRF 16CTQ080 20120118
16CTQ080 IRF   [替换型号]Functional Equivalent:ONSemi MBR2070CT 20120118
16CTQ080 Microsemi   [替换型号]Compatible Equivalent Diodes MBR2080CT 20120117
MBR2080CT   [替换型号]Replacement:Sensitron 16CTQ080 20120101
FST2080   [替换型号]Replacement:Sensitron 16CTQ080 20120101
全选
Total found 13 in 217540143